Potrzebujesz namiot i zastanawiasz się gdzie go wynająć?

Odpowiedź jest prosta! Firma Vitabri to świetny wybór. Jesteśmy producentem namiotów nieturystycznych. Od dwudziestu lat cieszymy się powodzeniem w wynajmie i produkcji namiotów. Chętnie świadczymy takie, ale również inne usługi, jak na przykład sprzedaż namiotów ekspresowych. Posiadamy szeroki asortyment. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie! W Polsce mamy do wypożyczenia 100 sztuk namiotów w dwóch kolorach — białym i czarnym. Ale w razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć dodatkowe 700 sztuk, które znajdują się we Francji. Z łatwością możesz wybrać namiot w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Posiadamy dwa modele namiotów: V3 oraz V2. Zapewniamy transport namiotu w określone miejsce, ale jeśli chcesz, możesz też odebrać namiot osobiście. Działamy w całej Polsce i obsługujemy aż 10 największych miast: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź,  Lublin, Gdańsk, Szczecin oraz Bydgoszcz. Nasze namioty (bez wyjątku) posiadają certyfikaty na konstrukcję oraz materiał. Co rok produkujemy nowe poszycia na wynajmowane namioty, by zawsze były czyste, schludne i wyglądały estetycznie. Ponadto w naszej firmie oferujemy wynajem namiotów już od 200 złotych netto!

Co wchodzi w skład wypożyczanego namiotu?

Jeśli wynajmujesz u nas namiot, to nie musisz się martwić, że będzie czegoś brakować. W zestawie znajduje się stelaż VITABRI, dach, komplet ścianek, obciążniki, pokrowiec na namiot i torba na akcesoria, liny naciągowe i szpile oraz (w sytuacji łączenia ze sobą namiotów) rynny odprowadzające deszcz. Możesz wybrać kolor oraz odpowiedni dla ciebie rozmiar. Mamy do zaoferowania namioty o wymiarach 3x3m, 3×4,5m, 3x6m oraz 5x5m. Zapewniamy również montaż i demontaż namiotów oraz transport na miejsce organizowanego wydarzenia. Masz też możliwość odebrania i złożenia namiotu osobiście, wszystko według Twoich preferencji. Ważne, by spełnić oczekiwania klienta. 

Czy wynajem namiotów to dobry pomysł?

Ależ oczywiście! Wynajem namiotów to świetne rozwiązanie! Możesz je wykorzystać na imprezie, evencie czy innym wydarzeniu. Podczas świadczenia usług bezwzględnie stosujemy się do obowiązujących norm bezpieczeństwa. Jeśli nie wiesz, jaki namiot sprawdzi się u Ciebie najlepiej lub masz do nas jakieś pytania, na naszej stronie internetowej vitabri.pl znajduje się formularz do wypełnienia, dzięki któremu pomożemy wybrać produkt lub przedstawimy najlepsze dla Ciebie oferty. Ponadto w naszej firmie możesz wynająć namiot naprawdę szybko. Warunkiem najmu jest podpisanie umowy przez obie strony. 

Podsumowując, jeśli chcesz wynająć namiot to firma Vitabri jest najlepszą opcją. Nie zwlekaj, wejdź już teraz na naszą stronę i zobacz, co możemy ci zaoferować. W razie pytań skontaktuj się z nami, z pewnością zrobimy co w naszej mocy, by odpowiedzieć na Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Jesteśmy pewni, że nikt nie jest w stanie zaoferować państwu takiej ilości i jakości namiotów, jak my!

Leave a comment