Zastanawiałeś się kiedykolwiek czym są wiórka papierowe? Co to w ogóle jest i do czego służy? Jak sama nazwa może wskazywać jest to coś, co zostało wykonane z papieru i jest dość małych rozmiarów. Nawet nie spodziewasz się, że z wiórkami papierowymi masz do czynienia częściej niż myślisz.

Wiórka papierowe to wypełniacz do paczek, ale nie tylko. Doskonale sprawdza się do wypełniania pudełek oraz koszty prezentowych. Mogą występować w różnych kolorach, szczególnie te wykorzystywane do wypełniania upominków, jednak do wypełnienia paczek możemy zamówić wiórka papierowe białe lub naturalne. Uzyskujemy dzięki nim w pełni naturalne wypełnienie przestrzeni paczki, które jest o wiele bardziej ekologiczne niż syntetyczne pianki i folia bąbelkowa.

Zaletą wiórek papierowych jest fakt, że możemy je zamówić w różnej szerokości oraz długości, np.:

  • Wiórka papierowe spaghetti
  • Wiórka papierowe Zig-Zag
  • Wiórka papierowe z atestem do żywności
  • Wiórka papierowe Angel Hair
  • Wiórka papierowe z preparatem biobójczym

Charakterystyczną cechą dla wiórek papierowych jest chłonność na wilgoć, choć nie można im ujmować walorów estetycznych. Zdecydowanie każdy prezent, każda torebka upominkowa z dodatkiem tego wypełniacza prezentuje się o wiele bardziej estetycznie i efektywnie niż zwykły prezent. Co więcej, prezentując komuś produkt delikatny musimy zachować całkowitą ostrożność, zwłaszcza w transporcie. Tutaj z pomocą również przychodzą wiórki papierowe. Amortyzują prezent wewnątrz pudełka lub torebki i chronią go przed uszkodzeniami. Filiżanki, porcelana, delikatne figurki, to rzeczy, które powinny być zabezpieczone wiórkami papierowymi.

Wykorzystując ten wypełniacz możesz zaszaleć kolorami. Dostępna jest praktycznie cała gama kolorystyczna od bieli, po czerwienie, zielenie, błękity, róże, złoto i srebro. Każdy prezent otulony w ten sposób, a także wyeksponowany w koszu prezentowym przy pomocy wiórków papierowych będzie prezentował się znakomicie. I to nie jeden raz!

Osoby, które chcą żyć w zgodzie ze środowiskiem ucieszy fakt, że wypełniacz nadaje się do ponownego użytku o ile nie wchłonął zbyt wiele wilgoci z otoczenia. Już sam proces produkcji wiórek też należy do bardzo ekologicznych, ponieważ wytwarzane są z rozdrobnionego papieru, a jak wszyscy doskonale wiemy, podczas takiego procesu recycling jest jak najbardziej pożądany.

Pakujesz hurtowo paczki? Potrzebujesz ekologicznego wypełnienia? Wiórka papierowa jest stworzona dla Ciebie i twojej firmy. Możesz wybierać i przebierać w rodzajach tego wypełniacza.

Leave a comment