Aby zakupić pyszne słodycze reklamowe wykonane z czekolady, warto sprawdzić różne propozycje ich producentów. Wśród chętnie wybieranych produktów znajdują się pyszne czekoladki reklamowe. Co kupić? Gdzie je zamówić? Podpowiadamy!

Wiele firm decyduje się obecnie na zakupienie słodkich podarunków reklamowych dla swoich klientów. Asortyment jest bardzo szeroki, dlatego wybranie odpowiednich propozycji warto poprzedzić analizą różnych ofert. Jakie czekoladki firmowe warto wybrać?

Czekoladki firmowe – reklamowy strzał w dziesiątkę

Wśród upominków reklamowych można znaleźć obecnie bardzo dużo propozycji, które doskonale nadają się dla pracowników, kontrahentów czy klientów. Często kupowane są także czekoladki, które przybierają rozmaite formy.

Wyśmienite czekoladki firmowe są oferowane jako podarunki drobne, na przykład cukierki czy mini tabliczki czekolady, jak i bardziej efektowne prezenty, które świetnie sprawdzą się na ważne okoliczności.

Aby czekoladki mogły jeszcze skutecznie spełnić swoją funkcję, powinny być one uzupełnione o logo firmy. Wtedy mogą one stać się skutecznym gadżetem reklamowym, który będzie reprezentował firmę i pomagał w budowie jej rozpoznawalności.

Rodzaje czekoladek reklamowych – co kupić?

Firmy zajmujące się produkowaniem czekoladek reklamowych na zamówienie klientów, mogą zaoferować dostęp do różnorodnych słodkich produktów. Wśród nich warto wskazać między innymi na poniższe:

1. Tabliczki czekolady

Do wyboru są tabliczki pełnowymiarowe oraz mini tabliczki czekolady. Te drugie często zamawiane są jako produkty udostępniane podczas eventów, dodawane do zakupów. Do wyboru są tabliczki czekolady w wielu wariantach, w tym mleczna, deserowa, gorzka, biała, a nawet nowa teraz czekolada różowa.

2. Figurki czekoladowe

Przyciągające uwagę figurki wyprodukowane z czekolady są bardzo dobrym wyborem dla firm, które poszukują prezentów z czekolady innych niż wszystkie. Figurki najczęściej dopasowane są wtedy do produktów firmowych czy branży firmy, na przykład w branży transportowej kupowane są figurki samochodów z czekolady.

3. Cukierki czekoladowe

Pyszne cukierki w czekoladzie są kolejną propozycją na naszej liście. Dzięki nim można podarować uśmiech każdej osobie. Cukierki można kupić w wielu pysznych wariantach. Na ich opakowaniach umieszcza się logo firmy, które może pomagać wtedy w budowie jej wizerunku.

4. Czekoladowy telegram

To ciekawy pomysł na słodki podarunek. Czekoladowe telegramy wyróżniają się swoją formą. Składają się na nie literki tworzące napis, na przykład podziękowanie, gratulacje, przeprosiny. Firmy oferują czekoladowe telegramy w gotowych wariantach i mogą wykonać je na zamówienie, na przykład z nazwą firmy.

5. Czekoladowy kalendarz

Kalendarz z czekolady może służyć jako kalendarz adwentowy albo może on odmierzać czas do innych ważnych wydarzeń, na przykład do otwarcia sklepu lub innego ważnego wydarzenia biznesowego.

Powyższe rodzaje słodyczy reklamowych oferuje firma slodkie.com zajmująca się produkcją pysznych czekoladek oraz innych słodkości na zamówienie. Zakupy w firmie można złożyć również za pośrednictwem internetu.

Jak zamówić czekoladki reklamowe?

Do zamówienia czekoladek konieczne będzie posiadanie projektu logo lub projektu opakowania, które może przygotować na zamówienie grafik komputerowy. Oczywiście, można kupić też słodycze bez logo, ale te z widocznym znakiem firmowym mogą mieć skuteczniejszy efekt marketingowy.

Zamówienie na słodycze może być złożone od razu online, więc nie trzeba wtedy osobiście udawać się do producenta, by uzgodnić szczegóły związane z realizacją usługi.

Leave a comment