Pomimo sporej popularności kabin prysznicowych, wanny wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem. W końcu to właśnie one kojarzone są z prawdziwym relaksem. Za komfort ich użytkowania odpowiedzialny jest nie tylko materiał, z jakiego została wanna wykonana, jej rozmiar czy kształt, ale także i bateria wannowa, która jest zamontowana w jej pobliżu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, które baterie wannowe ścienne cieszą się obecnie największym zainteresowaniem i dlaczego – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym rankingiem. Zapraszamy!

Klasyczna bateria wannowa ścienna Deante Alpinia

Pomimo ogromnej różnorodności modeli baterii wannowych, wciąż największą popularnością cieszą się te klasyczne chromowane. Nie ma się czemu dziwić, bo te modele są bardzo uniwersalne. Pasują do praktycznie wszystkich łazienkowych aranżacji. Dobrze będą prezentowały się zarówno w klasycznych wnętrzach, jak i tych nowoczesnych. Przykładem jest bateria wannowa ścienna Deante Alpinia.

Model ten został wykonany z dobrych materiałów i z dbałością o każdy detal wykończenia. Bateria została wyposażona w ceramiczną głowicę oraz perlator na końcu wylewki. To właśnie dzięki aeratorowi wypływająca woda ma większą objętość, jest przyjemna podczas kontaktu ze skórą, poza tym dzięki większej objętości zużywa się jej mniej. Bateria wannowa Deante Alpinia w ofercie sklepu internetowego www.lazienkiABC.pl znajduje się w atrakcyjnej, konkurencyjnej cenie.

Efektowna bateria wannowa ścienna Omnires Modern złota

Zauważyć można, że w ostatnich latach coraz większym zainteresowaniem cieszą się złote baterie łazienkowe. Modele te sprawdzą się w niemal każdej aranżacji. Złote elementy wyposażenia mogą ocieplić ultranowoczesne łazienki, lub też być ciekawym dodatkiem dekoracyjnym. Wybierając je należy jednak zwrócić uwagę nie tylko na design, ale także i na parametry techniczne. Jednymi z lepszych, jak podkreślają eksperci, są baterie wannowe ścienne Omnires Modern złote.

Baterie te znajdują się w komplecie razem z zestawem natryskowym. Atutem baterii Omnires Modern jest powłoka PVD. Jest to powłoka nie tylko wyjątkowo trwała, ale także też gładka, dzięki czemu czyszczenie jej jest bezproblemowe.

Nowoczesna bateria wannowa ścienna Omnires Y czarna

Od wielu sezonów nieprzerwanie modne są czarne baterie łazienkowe i nic nie wskazuje na to, by w przyszłości miało się to zmienić. W łazienkach, w których znajdują się czarne baterie, panuje wyjątkowy klimat. Czerń jest bowiem nie tylko intrygującym kolorem, ale też niezwykle odważnym oraz eleganckim.

Jednymi z chętniej wybieranych w sklepie internetowym ŁazienkiABC.pl są baterie wannowe ścienne Omnires Y. Modele te ze względu na design sprawdzą się przede wszystkim w nowoczesnych aranżacjach, w takich w których ważny jest minimalizm, a także i jakość wykonania. Zaletą baterii Omnires jest przystępna cena oraz duża różnorodność asortymentowa.

Leave a comment