Praca stolarza to trudne rzemiosło. Nie wystarczy pociąć pnia piłą na deski, a następnie złączyć je klejem żeby powstał mebel, który ktoś kupi bez zastanowienia. Potrzeby i wymagania konsumentów rosną, szukamy nie tylko wysokiej jakości, ale atrakcyjnego designu. Zwracamy uwagę na detale i wykończenie kupowanych mebli, czy innych drewnianych przedmiotów. Oczekiwania Klientów sprawiają, że stolarz, pomimo że wykonuje ciężką pracę fizyczną, musi się rozwijać, nieustannie uczyć, podążać za trendami i udoskonalać lub wprowadzać całkowicie nowe produkty do swojej oferty.

Winter Holztechnik odpowiedzią na potrzeby zakładów stolarskich

Winter Holztechnik https://winter-holztechnik.pl/ to producent maszyn, który zaspokaja potrzeby zakładów stolarskich na dużą skalę. Szeroki asortyment i wybór odpowiednich maszyn sprawia, że każdy zakład stolarski po pierwsze, może część pracy fizycznej ściągnąć ze swoich ramion, a po drugie rozwijać firmę i wprowadzać nowe wyroby, lub udoskonalać te, które są w sprzedaży. Poza standardowymi maszynami jak piły, szlifierki, grubościówki czy frezarki, firma oferuje szereg maszyn specjalistycznych, między innymi: maszyny CNC, okleiniarki, prasy, maszyny wieloczynnościowe czy maszyny transportowe.

Obsługa nowego sprzętu nie musi być trudna, a już na pewno nie mamy się czego obawiać z Winter Holztechnik. Pracownicy firmy doradzą jaki sprzęt będzie niezbędny do wykonywania określonych produktów, pomogą z jego personalizacją i dostarczą go pod drzwi zakładu stolarskiego. Usługa obejmuje także montaż oraz uruchomienie maszyny, a w przypadku usterki profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dzięki temu, możemy mieć pewność, że nasza firma jest w dobrych rękach.

Możliwości finansowe zakładu stolarskiego

Im większy zakład stolarski, tym większy zarobek, ale też wyższe koszty. Maszyny do obróbki drewna są sporym wydatkiem, dlatego Winter Holztechnik proponuje co najmniej 3 rozwiązania zakupu maszyn:

  • Kupno nowej maszyny za gotówkę w przypadku firm, które dysponują odpowiednią kwotą i środkami
  • Kupno używanej maszyny, której stan ocenia się na bardzo dobry, a jest ona o wiele tańsza niż nowa i nieużywana
  • Kupno maszyny stolarskiej w leasingu lub kredycie z indywidualnie dobraną ofertą kredytową

Leave a comment