Kaseton reklamowy to wciąż popularne źródło informacji o lokalizacji danej firmy w mieście. I chociaż jest dedykowany głównie biznesom stacjonarnym, to musimy pamiętać, że wiele firm prowadzi działania marketingowe na kilku płaszczyznach i warto zadbać o to, aby każdy rodzaj reklamy był ze sobą spójny, odpowiadał barwom marki, jej założeniom i aby pierwsze skojarzenie Klienta od razu prowadziło w jedno miejsce – czyli do firmy, która daną formę reklamy wypuściła na rynek.

Kaseton reklamowy – lekka i prosta reklama firmy

Kaseton reklamowy zazwyczaj umieszcza się na kondygnacji budynków, na dachach lub w formie wolnostojących standów. I chociaż rozmiar tej formy reklamy może być dowolny, podobnie jak jej kształt, to najbardziej popularną formą jaką przyjmuje kaseton reklamowy jest szyld z nazwą firmy umieszczoną nad konkretnym lokalem. Kasetony reklamowe są również popularną formą reklamy dla Klientów w galeriach handlowych. Standy, elewacje galerii czy innych dużych obiektów posiadające na swoich kondygnacjach loga marek jakie znajdziemy w danym centrum handlowym, to właśnie w dużej mierze kasetony reklamowe.

Dużą zaletą kasetonów reklamowych jest materiał z jakiego zostały wykonane. Najczęściej jest to plexi, PVC lub płyta dibond – czyli lekkie tworzywo, odporne na warunki atmosferyczne i łatwe w montażu z uwagi na swoją lekkość – nawet przy dużym formacie. Na stronie agencji marketingowej http://reklamki.pl istnieje także możliwość zamówienia kasetonu reklamowego w metalowej ramie, co dodatkowo zwiększa wytrzymałość produktu. A totalnym sztosem jest wybór kasetonów podświetlanych, które dobrze widać w nocy. 

Ile kosztuje kaseton reklamowy?

Cena kasetonu reklamowego jest uzależniona od kilku czynników. Przede wszystkim zależy od wyboru materiału, formatu czy kształtu. Dodatkowo do kosztu samego kasetonu należy wliczyć wykonanie projektu, zadruk wybranej płyty, montaż, a także ilość zamawianych produktów. Inna cena będzie dla firmy która zamawia jeden kaseton, a inna dla sieciówki, która prowadzi działalność w wielu miejscach i potrzebuje tego produktu znacznie więcej, aby oznaczyć swoje lokale. Na cenę wpływa także wybór rodzaju wybranego kasetonu. W zależności od tego czy wybierzemy model jednostronny, dwustronny, podświetlany czy w ramie, cena może się znacząco różnić.

Leave a comment