Wizytówki nadal spełniają bardzo ważną funkcję w biznesie. Gdy zatem zakładasz firmę, nie warto z nich rezygnować. W jaki sposób zamówić wizytówki firmowe? Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące przygotowania projektu wizytówek oraz ich druku!

Dlaczego warto zamówić wizytówki firmowe?

Chociaż dzisiaj wiele kontaktów biznesowych nawiązywanych jest za pośrednictwem internetu albo telefonicznie, wizytówki nadal pozostają w użyciu. To rodzaj małych druków, na których umieszczane są najważniejsze informacje o firmie – jej nazwa, imię i nazwisko właściciela, adres działalności, adres strony WWW, adres e-mail czy numer telefonu.

Wizytówki pozwalają na łatwe przekazanie innym osobom informacji na temat firmy, na przykład podczas zawierania nowych kontaktów biznesowych, w trakcie eventów. Wizytówki dodawane są także często do zamówień, przekazywane są w trakcie świadczenia usług, dlatego nadal mają one rozległe zastosowanie. Nie warto zatem z nich rezygnować, tym bardziej że można kupić je łatwo i w niskiej cenie.

Jak zamówić wizytówki firmowe?

Wizytówki do firmy mogą być zamówione obecnie bezpośrednio w drukarni albo też można zrobić to za pośrednictwem agencji reklamowej, która przygotowuje także profesjonalne projekty graficzne na zamówienie klientów.

Coraz większym zainteresowaniem cieszy się także usługa polegająca na samodzielnym zaprojektowaniu wizytówek firmowych. Za pomocą wygodnego w obsłudze programu można wtedy wybrać szablon wizytówki, a następnie uzupełnić go informacjami, na przykład jak treść, grafika. Potem gotowy projekt można od razu zrealizować, zamawiając druk wizytówek online.

Jak przygotować projekt wizytówki?

Projekt wizytówki, jak wspomnieliśmy wcześniej, można przygotować samodzielnie za pomocą specjalnych programów online – są one dostępne także bez dodatkowych opłat i można korzystać z nich bezpośrednio na stronach, bez potrzeby ściągania ich na komputer.

Aby projekt wizytówki był profesjonalny, warto zdecydować się na skorzystanie z usług projektowania graficznego. Projekt można wtedy zamówić bezpośrednio u grafika lub też w agencji reklamowej, która może także zamówić wizytówki dla klienta.

Wizytówka może być także uzupełniona o dodatkowe uszlachetnianie, aby nadać jej atrakcyjny wygląd. Stosowane są między innymi techniki jak:

  • zaokrąglenie narożników – aby wyglądały elegancko i były wygodne w użyciu
  • foliowanie – stosuje się folie błyszczące, matowe, aksamitne
  • złocenie – uzyskanie efekty złotych albo srebrnych elementów
  • perforacja – dzięki niej można umieścić w wizytówce dziurkę

Jak zamówić druk wizytówek?

Aby zamówić druk wizytówek, można zrobić to w agencji reklamowej, która może też przyszykować projekt. Druga opcja to samodzielne zamówienie druku wizytówek, co można zrobić także w internecie.

Obecnie można także zamówić drukowanie wizytówek w drukcyfrowy.krakow.pl – serwis pozwala na zamówienie różnych typów wizytówek, między innymi efektownych wizytówek typu premium czy wizytówek ekologicznych.

Jak zamówić wizytówki firmowe przez internet?

Zamówienie wizytówek firmowych za pomocą internetu nie jest skomplikowane, dlatego można zrobić to samodzielnie.

Aby złożyć swoje zalecenie wykonania wizytówek, konieczne jest wcześniejsze przygotowanie projektu druku. Następnie projekt ten należy załadować na stronie przy składaniu zamówienia. Wybierane są także parametry, między innymi format, kolor druku, rodzaj papieru, sposób uszlachetnienia, nakład wizytówek. Na tej podstawie można także zapoznać się z cenami wykonania wydruków.

Leave a comment