Ubrania noszone przez pracowników mogą nie tylko zapewniać ochronę przed zabrudzeniem i innym czynnikami, ale również skutecznie promować firmę. Co warto wiedzieć na temat firmowej odzieży z logo? Sprawdzamy najważniejsze informacje!

Coraz więcej pracodawców decyduje się na zainwestowanie w odzież wykończoną logo. Jest ona używana nie tylko jako gadżet reklamowy rozdawany klientom i kontrahentom, ale także przekazywana jest pracownikom, którzy noszą ją w trakcie wykonywania swoich obowiązków w firmie i poza nią.

Odzież z logo firmy – dlaczego warto?

Wykończona logo firmy odzież niesie ze sobą wiele korzyści, stąd też jest ona obecnie tak chętnie zamawiana. Jakie są jej główne zalety?

Przede wszystkim ubrania, które mają logo firmy, pozwalają na budowę jej pozytywnego i profesjonalnego wizerunku. Ujednolicona odzież pracownicza powoduje, że firma może być odbierana jako bardziej godna zaufania, fachowa, rzetelna, dlatego tak niewielka zmiana w wyglądzie pracowników może dać duży efekt.

Odzież z logo może być również używana jako element promocji firmy. Logo przyciąga wtedy wzrok, budując dzięki temu większą rozpoznawalność firmy, ponieważ jest ono łatwiej zapamiętywane przez otoczenie.

W końcu poprzez odzież z logo firma może zadbać o pracowników – ich komfort i bezpieczeństwo pracy. Właściwie dobrane ubrania pozwalają ochronić pracowników przed zagrożeniami występującymi na stanowisku pracy, a także poprawiają jej wygodę. Sprawdzą się podczas niepogody, by ochronić ciało przed zabrudzeniem czy powierzchownymi otarciami i ranami, jakie mogą powstać na skutek wykonywania obowiązków.

Jaką odzież z logo dla firmy wybrać?

Producenci umożliwiają spersonalizowanie różnych typów ubrań, dzięki czemu mogą być one dopasowane specjalnie do potrzeb w danej firmie, stanowiska pracy pracowników, a także pory roku i pogody.

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zamówić ubrania robocze i ochronne z logo dla swoich pracowników, mogą obecnie znaleźć ją w sprzedaży w wielu wariantach do wyboru. Wśród nich najczęściej wybierane są:

Koszulki z logo

To jedne z najbardziej uniwersalnych ubrań, które sprawdzą się w wielu firmach. Koszulka może posłużyć wtedy jako odzież główna do pracy w pomieszczeniach, ale także jako odzież na spód, gdy pracownicy muszą stosować dodatkowe okrycia wierzchnie.

Bluzy z logo

To najczęściej dodatek do koszulek. Bluza wykończona efektownym logo może świetnie sprawdzić się na tych stanowiskach pracy, w których pracownicy wykonują swoje obowiązki na zewnątrz, w pomieszczeniach o niższej temperaturze, gdzie wymagany jest większy komfort cieplny. Bardzo popularne są polary z logo – materiał polarowy zapewnia wtedy wysoką wygodę i trwałość.

Kurtki z logo

Kurtka wykończona logo również może zapewnić maksymalny komfort dla pracownika przebywającego na zewnątrz. Kurtki oferowane są w wielu wariantach, w tym jako cieńsze kurtki przeciwdeszczowe oraz grubsze kurtki zimowe z ociepleniem, dlatego można dopasować je do pory roku.

Czapki z logo

Czapka z daszkiem wykończona logo firmy może być elementem firmowego stroju lub dodatkowym elementem zapewniającym większy komfort podczas pracy na zewnątrz.

Gdzie zamówić odzież z firmowym logo?

Ubrania z logo są obecnie produkowane przez wiele firm działających w branży tekstylnej. Są to również firmy dostarczające wysokiej klasy ubrania robocze i ochronne dla pracowników.

Aby zamówić ubrania firmowe z logo, należy posiadać przygotowany projekt logo. Można zamówić go w agencjach reklamowych albo bezpośrednio u grafików komputerowych, którzy świadczą swoje usługi również przez internet.

Zamówieni odzieży z logo jest możliwe również online. Wtedy wystarczy tylko wybrać odpowiednie produkty, przesłać logo, wybrać rodzaj wykonania logo – nadruk, haft, wskazać na liczbę i rozmiary ubrań, aby nawet w ciągu paru dni odebrać gotowe ubrania firmowe.

Leave a comment