Czy wiesz, jak wybrać oryginalny prezent dla pracownika? Czy rozumiesz, że prezent to nie tylko miła niespodzianka, ale także skuteczny sposób na jego zmotywowanie. Doświadczeni specjaliści HR popierają pomysł, aby nowi pracownicy dostawali drobne upominki. Pakiet powitalny jest sposobem na wyjaśnienie nowicjuszowi, że jest już częścią zespołu, aby pokazać swoje zaangażowanie w organizację. Spróbuj wręczyć nowym pracownikom ładne prezenty i zauważ, o ile szybciej przebiegnie proces adaptacji do nowego miejsca. Prezenty dla pracowników można wręczać przy różnych okazjach, liczy się kreatywność i funkcjonalność takich gadżetów.

Pomysł na prezent dla pracownika

Najlepszą opcją na prezent dla nowego pracownika jest zestaw piśmienniczy z symbolami firmowymi. Ale nie tylko. Możliwości jest naprawdę wiele. Łatwo się o tym przekonać przeglądając ofertę prezentów dla pracowników sklepu Reklamowe24 na https://gadzety-reklamowe.com/prezent-dla-pracownika/.

Co można włożyć do pakietu powitalnego?

  • Wizytownik.
  • Notatnik.
  • Długopisy, ołówki, pióro kulkowe.
  • Pendrive reklamowy.
  • Mysz komputerową i podkładkę do niej.
  • Kubek ceramiczny z logo firmy.

Pomysł na prezent dla pracownika po zwolnieniu?

Po co dawać prezenty osobie, która nie będzie już przynosić korzyści firmie? Odpowiedź jest prosta – stała się już częścią zespołu, a relacje międzyludzkie nie są regulowane kodeksem pracy. Nawet z racjonalnego punktu widzenia jest to przydatne, ponieważ były pracownik będzie miał o pracodawcy miłe wspomnienie. Być może poleci Cię potencjalnym klientom lub przyprowadzi do pracy obiecującą osobę. Prezent dla odchodzącego pracownika może być niedrogi, ale powinien być niezapomniany. Na przykład zestaw porcelanowych filiżanek, parasol lub notatnik który przyda się w nowym miejscu pracy.

Słodycze reklamowe to zawsze dobry pomysł na prezent dla pracownika

Słodycze reklamowe do drobny prezent, ale pomoże poprawić humor i zostanie zapamiętany ze względu na wspaniały smak. Można podarować pracownikowi zarówno miętówki w eleganckim pojemniku, krówki, landrynki, śliwki w czekoladzie, czy też wspaniały zestaw Rafaello. Słodycze z logo zabrane do domu, stają się swoistą reklamą firmy, ponieważ pojawią się na stole, przy którym usiądą goście. Cukierki na prezent dla pracownika są często wybierane, ponieważ lubią je nie tylko dorośli, ale również dzieci. Personel firmy na pewno ucieszą interesujące cukierki na miniaturowej paletce.

Zapachy samochodowe z nadrukiem to popularny prezent dla pracownika

Każdy kierowca posiada w samochodzie zawieszkę z zapachem. Dlatego pracownik otrzymując taki prezent będzie zadowolony i chętnie pochwali się nim rodzinie i znajomym podczas jazdy. Obecnie dostępne są różne kształty i aromaty, dlatego stały się one produktem estetycznym i ozdobą. Taki prezent pełni funkcję odświeżacza, dlatego jest także wartościową rzeczą, z której pracownik chętnie skorzysta.

Piękny zapach poprawia nastrój i pozwala się zrelaksować, wystarczy podarować leśną, owocową lub ziołową zawieszkę do samochodu. Natomiast aromat czekolady działa odprężająco i uspokoi skołatane nerwy. Czy projekt graficzny jest ważny? Oczywiście, ważna jest forma oraz kolor takiego prezentu dla pracownika i powinien kojarzyć się z marką. Efektownie wyglądają zawieszki w kształcie damskiego buta, świnki, koniczynki, samochodu czy też serca.

Jest wiele pomysłów na prezent dla pracownika, trzeba wziąć pod uwagę okazję do jego wręczenia. Wysokiej jakości i przemyślany prezent pozytywnie wpływa na relacje w zespole, wpływa na atmosferę pracy. Obecnie coraz więcej firm uwzględnia z góry wydatki finansowe na zakup prezentów dla pracowników. Każdy upominek powinien wpisywać się w samą koncepcję wydarzenia lub uzupełniać atmosferę uroczystości.

Leave a comment