Biedronka to sieć handlowa, która od dłuższego czasu podnosi swoje standardy, stając się co raz bardziej nowoczesnym dyskontem. Zmienia się nie tylko wygląd sklepów i udogodnienia dla Klientów, ale na przestrzeni lat można zauważyć spore zmiany w ofercie i dostępnych produktach.

Jakość obsługi i zadowolenie Klientów

Biedronka to sieć sklepów, które walczą ceną. Mówią o tym liczne banery, gazetki biedronka, reklamy w Internecie, czy w telewizji. „Codziennie niskie ceny” – to hasło zna cała Polska. I pomimo że Biedronka faktycznie należy do jednych z najtańszych dyskontów, to wiele się w niej zmienia. W wielu sklepach stacjonarnych znajdziemy już kasy samoobsługowe, co znacznie przyspiesza obsługę i proces zakupów. Co raz częściej w sklepach Biedronki możemy znaleźć produkty marek znanych z innych, o wiele większych supermarketów, ale w o wiele niższych cenach. Powstają Biedronki Deluxe, w których znajdziemy stoiska ze świeżą żywnością. Możemy na nich zaopatrzyć się w mięso i wędliny, sery, a także wyroby garmażeryjne. Dochodzi również możliwość zrobienia zakupów online. To wszystko sprawia, że sieć handlowa Biedronka, zyskuje na wartości.

Na uwagę zasługują też inne działania marki prowadzone w czasach pandemii koronawirusa. Poza licznymi ofertami produktowymi, o których informują nas gazetki promocyjne Biedronki dostępne również wirtualnie, Biedronka wprowadziła udogodnienia dla seniorów, aby jak najbardziej ograniczyć ryzyko zarażenia się przez nich wirusem COVID-19. Nie tylko zorganizowała akcję pomocy bezpośredniej polegającej na dostarczaniu zakupów osobom starszym w czasie pandemii, ale utworzyła Fundację Biedronki, aby nieść pomoc seniorom i poprawiać ich jakość życia.

Codziennie niskie ceny

W sklepach Biedronka promocji cała masa. Każdego dnia widzimy tam przeceny, wyprzedaże, obniżki, które zwracają naszą uwagę. Gazetki Biedronki skutecznie docierają do odbiorców dając im znać, na co mogą polować we wskazanych terminach. To jednak nie wszystko, ponieważ poza standardowymi promocjami możemy dołączyć do programu lojalnościowego Moja Biedronka. Z kartą Biedronki możesz skorzystać ze specjalnych, dedykowanych i wybranych tylko dla klubowiczów zniżek, albo brać udział w specjalnie przygotowanych konkursach uprawniających do wygranej wielu ciekawych i różnorodnych nagród.

Leave a comment