Drzwi – choć często wybierane ze względu na wygląd, powinny spełniać swoje podstawowe funkcje – być ochroną wnętrza i zabezpieczać je przed ewentualnym włamaniem, chronić przed hałasem i posiadać skuteczną izolację termiczną, co najprościej mówiąc oznacza, że zatrzymują ciepło i nie pozwalają mu się wydostać na zewnętrz. Takie walory posiadają drzwi stalowe Łódź.

Profesjonalna ochrona Twojego domu

Drzwi metalowe kojarzą nam się głównie z dużymi halami produkcyjnymi, branżą przemysłową, garażami czy magazynami, ale co raz częściej po takie rozwiązania sięgają mieszkańcy domków jednorodzinnych i właściciele mieszkań w blokach. W przeciwieństwie do klasycznych drzwi drewnianych, te wykonane ze stali są o wiele prostsze w utrzymaniu czystości i nie wymagają wzmożonych środków konserwacyjnych. Jakość materiałów z jakich zostały wykonane drzwi metalowe czyni je odpornymi na wszelkie uszkodzenia i wgniecenia. Ich największym atutem jednak jest antywłamaniowość. Drzwi z profesjonalnym montażem Łódź zagwarantują Ci poczucie bezpieczeństwa i spokojny sen, dzięki specjalnym systemom uniemożliwiającym ich nieuprawnione otwarcie. Stalowa, laminowana blacha, ożebrowanie z kątownika, które wzmacnia konstrukcje, 3 bolce antywyważeniowe i mocny zamek powstrzymają niejednego włamywacza.

Dodatkowym walorem antywłamaniowych drzwi stalowych z Łodzi jest ich wypełnienie w postaci samogasnącego styropianu. W przypadku pożaru drzwi za sprawą tego rodzaju wnętrza są znacznie mniej podatne na przenoszenie ognia.

Na jakie drzwi się zdecydować?

Drzwi wejściowe Łódź, to nie tylko metalowe i stalowe rozwiązania. Firma Vrata w swojej ofercie posiada wiele produktów w tej kategorii, dla różnych pomieszczeń i na każdą kieszeń. Po wymianę drzwi ze śmiałością mogą udać się właściciele blokowisk, którzy znajdą solidne i trwałe drzwi wewnątrzklatkowe wykonane z trwałej płyty MDF. Drzwi charakteryzują się różnorodnością wzorów i kolorów, a do tego posiadają właściwości wyciszające. Każdy właściciel mieszkania czy domu, znajdzie również idealnie dopasowane drzwi wewnętrzne, które sprawdzą się w odizolowaniu od pomieszczeń wspólnych sypialni, kuchni, łazienki, toalety, czy pokoju gościnnego. Dobra jakość produktu, trwałość i odporność na uszkodzenia pozwoli cieszyć się dokonanym wyborem przez długie lata.

Drzwi z profesjonalnym montażem Łódź, to oszczędność czasu i gwarancja solidnego montażu, dzięki czemu nie musisz szukać fachowców, ani zajmować się instalacją produktu samodzielnie. Kupiony produkt przejeżdża prosto do Twojego domu, a Ty niemalże od razu po zakupie możesz cieszyć się nowym wyglądem drzwi w Twoim mieszkaniu.

Leave a comment