Posiadanie drugiego domu lub domku letniskowego stało się bardzo popularne w ostatnich czasach, zwłaszcza, że pandemia nieco zablokowała nasze podróże zagraniczne. Moda na drugi dom przybyła do nas zza oceanu, gdzie bardzo popularne jest posiadanie lokum na wakacje i zaczyna mieć coraz więcej zwolenników w Polsce.

Na szczęście oferty rynku developerskiego wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientom i zaskakują ofertą mieszkań, które znajdują się w niedalekiej odległości od morza, a także pozwalają na oddech po miejskich trudach i wyciszenie w otoczeniu natury. Tak jest w przypadku inwestycji Novum Rumia wybudowanej przez dewelopera HS Dom, który posiada w swojej ofercie mieszkania na sprzedaż nad morzem. To nie lada gratka dla osób, które chcą mieć możliwość wyjazdu w ciągu roku z zatłoczonego miasta lub wyjazdu wakacyjnego do miejsca, które będzie dla nich ostoją, schronieniem, a przede wszystkim możliwością zachowania balansu w swoim życiu.

Takie lokum może być również doskonałą inwestycją finansową. Wynajem mieszkania w ciągu roku innym osobom, w tym między innymi rodzinie i bliskim, może dodatkowo zasilić nasz portfel i sprawić, że inwestycja zwróci się wielokrotnie. Zapoznając się z ofertą Novum Rumina spostrzeżesz przemyślane projekty, fantastyczne wykonanie i użycie najlepszej jakości produktów. Witryna dewelopera zabierze Cię na wirtualny spacer, żebyś mógł poznać okolicę i zobaczyć wizualizację mieszkań, które rozchodzą się jak świeże bułeczki. Sprawdź ofertę na stronie zanim ktoś inny Cię uprzedzi!

Leave a comment